" Umut, hiç görmeyen birine gökkuşağını anlatmak kadar zor ve imkansız... "

Categories

-

Visual Studio Professional 2015 indir

Microsoft Visual Studio, Microsoft tarafindan gelistirilen bir tümlesik gelistirme ortamidir (IDE). Microsoft Windows, Windows Mobile, Windows CE, .NET Framework, .NET Compact Framework ve Microsoft Silverlight tarafindan desteklenen tüm platformlar için yönetilen kod ile birlikte yerel kod ve Windows Forms uygulamalari, web siteleri, web uygulamalari ve web servisleri ile birlikte konsol ve grafiksel kullanici arayüzü uygulamalari gelistirmek için kullanilir.

Visual Studio en basit tanimiyla program yazma programidir. Tamamen kod ile programlarinizi yazabileceginiz gibi, kodu kisarak görsel bir biçimde de program arayüzü olusturabilirsiniz. Visual Studio içerisinde Visual Basic.NET, Visual C# ve Visual C++ gibi görsel destek saglayan dilleri barindirir. Bu sayede daha kisa sürede daha güzel arayüzlü programlar olusturabilirsiniz.

.NET Framework nedir?

NET Framework, Microsoft'un bize sunmus oldugu bir kütüphanedir. .NET sayesinde bazi bilesenler Windows üzerine hazirdan yüklenir ve hem kod yazmak kolaylasir hem de bu sayede zamandan tasarruf edilir. Gelistiriciler Visual Studio için .NET kullanmak zorundadir, kullanicilar ise .NET platformunda yazilmis programlari çalistirabilmek için .NET Framework kurmalidir. 

Microsoft Visual Studio Professional 2015 yazilimini buradan indirebilirsiniz.

Türkçe dil paketini ise buradan indirebilirsiniz.

 • 0
 • 7963
 • 2

- BUNLARIDA GÖZDEN GEÇİREBİLİRSİNİZ -

2 YORUM

 • mahmut

  Microsoft Visual Studio Professional 2015 serial var mi?

  07.01.2021 20:33:35
 • Okan Düzgün

  Kardesim googlede arayarak bulabilirsiniz, internette mevcut.

  07.01.2021 20:43:23

Yorum yazın

KATEGORİLER

KONULARI TAKİP EDİN

SON YAZILAN KONULAR

SOSYAL AĞLAR

HAKKIMDA

KONULARI TAKİP EDİN

SOSYAL AĞLAR

 • Mesajınızı Gonderin