Kullanıcı Sözleşmesi

 1. Kullanıcı, kayıt esnasında okanduzgun.com'a verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.
 2. Kullanıcı, okanduzgun.com tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifrenin kullanımından doğacak hertürlü sorumluluğu taşır.
 3. Okanduzgun.com da yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan okanduzgun.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul eder.
 4. Kullanıcı, okanduzgun.com bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapamaz.
 5. Kullanıcı, okanduzgun.com'un sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişilere, kurumlara veya okanduzgun.com'a hakaret içerecek şekilde kullanamaz.
  5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, hırsızlığa büyük cezalar vermektedir.
  Lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatli okuyun.
 6. Okanduzgun.com içeriğinde paylaşılan site içeriği (yazılar, kodlar, forum, yorumlar) üzerinde TELİF HAKKINA SAHİP;dir. okanduzgun.com'a ait yazılar,kodlar,içerik ve paylaşımlar izin alınmaksızın paylaşılamaz.
 7. Okanduzgun.com'da yayınlanan dökümanların sorumluluğu sadece dökümanı yazan kullanıcıya aittir. okanduzgun.com kullanıcıların eklediği yazı ve kodlardan SORUMLU TUTULAMAZ. Kullanıcının yolladığı başkasına ait dökümanı kendisinin gibi göstermesi durumunda; bütün sorumluluk kullanıcınındır. okanduzgun.com kullanıcı tarafından site veritabanına eklenen yazılı metnin kullanıcı tarafından hazırlandığını varsayar ve kullanıcının yazdığı yazıdan dolayı çıkabilecek hiçbir olaydan sorumluluk kabul etmez.
 8. Başka bir kaynaktan izinsiz alınarak kopya yazı eklenmesi ve kopya işleminin yazının gerçek sahibi tarafından farkedilmesi durumunda, kopya yazı ekleyen kullanıcının kişisel bilgileri, yazı ekleme anındaki IP bilgileri, yasal işlemler için, ilgili mercilere iletilir.
 9. Okanduzgun.com'da yayınlanan dökümanlar haber verilmeksizin ve sebep belirtilmeksizin kaldırılabilir ve/veya içerikleri kısmen veya tamamen değiştirilebilir.
 10. Okanduzgun.com'a gönderilen dökümanın okanduzgun.com'da yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkili okanduzgun.com'dur.
 11. Okanduzgun.com'a gönderilen dökümanın ne zaman, nasıl, hangi formatta ve ne kadar süre ile yayınlanacağına okanduzgun.com karar verir.
 12. Okanduzgun.com herhangi bir anda kopya yazı ekleyen kullanıcının üyeliğini iptal etme, hizmetine son verme hakkını saklı tutar.
 13. Okanduzgun.com fikir ve sanat ürünleri telif hakkına saygı duyar.
 14. Kullanıcı okanduzgun.com'a kaydını tamamlayarak yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uymak zorundadir.